TÜYAP SAMSUN EV'LENİYORUZ FUARI, KAPILARINI 4. KEZ ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2020 4.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Zücaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 29 Ocak Çarşamba 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK tarafından açıldı. Düzenlenen resmi açılış törenine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı  Sayın Mustafa DEMİR, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Fahri ELDEMİR, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı  Sayın Hacı Eyüp GÜLER ve TÜYAP Anadol u Fuarları A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı  Sayın Gökalp GÖKDEMİR   konuşmalarıyla katıldı.

EVLİLİK HAZIRLIĞINA DAİR HER ŞEY SAMSUN 4. EV’LENİYORUZ FUARI’NDA

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2020, 4.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 29 Ocak - 2 Şubat 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Samsun EV'leniyoruz 2019 Fuarı Ziyaretçi Rekoru Kırdı


TÜYAP tarafından 31 Ocak - 3 Şubat 2019 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenen 3. EV’leniyoruz Fuarı, stant açan firmaları ve ziyaretçileri memnun etti.

TÜYAP tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2018, 2.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 31 Ocak - 3 Şubat 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Samsun EV'leniyoruz 2019 Fuarı, Kapılarını Ziyaretçilere Üçüncü Kez Açıyor

TÜYAP tarafından 31 Ocak - 3  Şubat 2019 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenecek 3. EV’leniyoruz Fuarı, bölge ekonomisine can suyu olacak.
 
TÜYAP tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2018, 2.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 31 Ocak - 3 Şubat 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Samsun Ev'leniyoruz 2018 Sürprizlerle Geliyor

"Samsun EV'leniyoruz 2018" Fuarı, kapılarını yarın ziyaretçilere ikinci kez açıyor 
TÜYAP tarafından 8-11 Şubat 2018 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenecek 2. EV’leniyoruz Fuarı, bölge ekonomisine can suyu olacak.

"Samsun EV'leniyoruz 2018" Fuarı Ziyaretçi Rekoru Kırdı


 

Samsun EV’leniyoruz 2018 Fuarı, 08-11 Şubat 2018 Tarihleri Arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, ve Samsun Ticaret Borsası'nın destekleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2018 Fuarı...