Samsun EV'leniyoruz 2019 Fuarı Ziyaretçi Rekoru Kırdı


TÜYAP tarafından 31 Ocak - 3 Şubat 2019 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenen 3. EV’leniyoruz Fuarı, stant açan firmaları ve ziyaretçileri memnun etti.

TÜYAP tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2018, 2.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 31 Ocak - 3 Şubat 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Samsun EV'leniyoruz 2019 Fuarı, Kapılarını Ziyaretçilere Üçüncü Kez Açıyor

TÜYAP tarafından 31 Ocak - 3  Şubat 2019 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenecek 3. EV’leniyoruz Fuarı, bölge ekonomisine can suyu olacak.
 
TÜYAP tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2018, 2.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 31 Ocak - 3 Şubat 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Samsun Ev'leniyoruz 2018 Sürprizlerle Geliyor

"Samsun EV'leniyoruz 2018" Fuarı, kapılarını yarın ziyaretçilere ikinci kez açıyor 
TÜYAP tarafından 8-11 Şubat 2018 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenecek 2. EV’leniyoruz Fuarı, bölge ekonomisine can suyu olacak.

"Samsun EV'leniyoruz 2018" Fuarı Ziyaretçi Rekoru Kırdı


 

Samsun EV’leniyoruz 2018 Fuarı, 08-11 Şubat 2018 Tarihleri Arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, ve Samsun Ticaret Borsası'nın destekleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2018 Fuarı...